Címkézve: 

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #14266
    SMXTom
    Adminisztrátor

    Szia!

    Szívesen segítünk, mindenkinek aki kéri 🙂

    E-mailben tájékoztatunk a teendőkről.

    Üdv.

    Elnökség

    #14263
    osangabor98
    Felhasználó

    Sziasztok!

    Tavaly május óta vagyok büszke tulajdonosa egy 96-os NA-nak. Azóta rengeteg törődést kapott, mert szegény nem volt jó állapotban. Prúf of óvnersip és előtte utána képek a fényezésről:

    Szeretnék tagja lenni ennek a privát klubnak. Eddig sajnos még egy találkozón sem voltam, viszont a következőre szeretnék elmenni. Olvastam az egyesületi kisokosban, hogy úgy tudok jelentkezni, hogy le kellene töltenem egy jelentkezési lapot és kellene hozzá 3 ajánlás is. Mivel február 15 a tagdíj befizetésének a határideje, azt szeretném kérdezni, hogy fel tudjuk e gyorsítani ezt a folyamatot és akkor én is beszállnék az Egyesület “kincstárába”. Tud valaki küldeni egy belépési nyilatkozatot?

    Azt is olvastam, hogy nem szeretne az egyesület visszaéléseket, ezért kell ajánlás is a tagsághoz. Ha valaki támogatna egy ajánlással azt nagyon szépen megköszönném. Illetve tudok küldeni képeket a kocsiról miközben lakatolták és festették, hogy bizonyítsam tényleg az enyém, nem pedig egy random kép a netről 🙂

    Köszönöm szépen előre is!

    #13110
    Balage76
    Felhasználó

    MX-5 Klub Egyesület tagsági jelentkezéssel kapcsolatos kérdések/információk

    • A témakör módosításra került: 3 év telt el-Kakas Balázs.
    • A témakör módosításra került: 3 év telt el-Kakas Balázs.
    • A témakör módosításra került: 3 év telt el-Kakas Balázs.
3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

©2024 Magyar MX-5 Klub - © Minden jog fenntartva!

KAPCSOLAT

Küldés folyamatban

Bejelentkezés

vagy    

Forgot your details?

Create Account